| Andraasdfg a întrebat:

Hello TPU! Deci imi place de un tip.Acum vreo saptamana mi-a dat mesaj ca lui ii place de mine si i-am spus ca si mie imi place de el, dar nu am mai dscutat despre asta. Mie chiar imi place de el dar imi este rusine sa-i spun si nu stiu cum... ajutati-ma va rog. Funda

Răspuns Câştigător
| LaryDry a răspuns:

Stii,.era o vorba din popor''Cu rusinea mori de foame'' [sper sa iti dai seama singura;]

1 răspuns:
| irina41099 a răspuns:

Deci cand va mai intalniti zii ceva de genu :Sincer chiar iti place de mine? daca iti zice da si chiar te place si vezi ca e mai rusinos cerei tu combinatia