| Kimye12 a întrebat:

HeLLo TPU! Deci tatal meu are echipa de fotbal juniori si e acolo e un baiat cu care ma inteleg super.Zambim,radem si glumim impreuna! Dar azi cand am fost la el la antrenament a fost ceva ciudat intre noi.El a fost foarte aproape de mine,imi facea cu ochiul, imi zambea si ma facea sa ma simt bine pe langa el.Mi-a cerut pana si nr.de telefon dar il are si m-am gandit ca ecista o scanteie intre noi.Intreaba de mine dar si eu fac la fel.Aceasta se numeste iubire sau e doar un joc al baietilor?

Răspuns Câştigător
| Unicucebeea a răspuns:

Te place. Vorbeste cu el si o sa fi fericita :*. In caz ca face numa asa, evita-l un timp si va veni el la tine[mereu se inatmpla asa]

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un semn că te place.
Pa, pa.

| xCrazyGirl a răspuns:

Se numestee iubirebatting eyelashes

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Asta nu e iubire. Iubirea e un sentiment mult mai profund. happy Asta se numeste ca te place.

| mona a răspuns:

Eu cred ca baiatul te chiar place

| madalinamadu a răspuns:

Din cate observ baiatul te place, de fapt cred ca este reciproc deci mult succes! :*

| MishikiCrisy a răspuns:

Te place si nu stiu ce poate fi mai evident. happy

| Kimye12 explică:

Ar trebuii sa ii iau ID-ul?

| Emilian65 a răspuns:

Este o sclipire de iubire.