| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Este un baiat din Cluj-Napoca si vine aici doar in vacante. Faza e ca mie imi place de el. El a spus ca are iubita. Eu si el ne intelegem ft. bine. I.am spus intr. o zi ca daca vine aici nu ma mai sacaie nu? si el a spus : nu promit nimic. Si mereu ma sacaie si o data m. a luat in brate. Si ne bateam cu pietricelehee hee si a spus gta. daca mai arunci cu pietre in mine. inseamna ca ma placi si nu am mai aruncat si a aruncat el si a spus o fata : ee inseamna ca iti place tie de ea! Si el : nu e adev. si a rosit si m.am asezat pe banca si s-a pus langa mine. dar mereu numai langa mine. se pune. Si trebuiau baieti sa aleaga o fata care sa joace monopoli si el a spus ca pe mine. Si m.am asezat sa asezat si el langa mine si statea lipit de mine. Foarte! Voi ce credeti ma place?!

Răspuns Câştigător
| VeeaVeex a răspuns:

Da eu cred ca te place si chestia ca are o prietena cred ca e o minciuna doar ca sa te oftice. mult noroc!

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru VeeaVeex):

Thx! Si faza este ca pe iubita lui o cheama ana ca pe mine straight face

2 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Ehe. smug amintiri big grin