| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Este un baiat din Cluj-Napoca si vine aici doar in vacante. Faza e ca mie imi place de el. El a spus ca are iubita. Eu si el ne intelegem ft. bine. I.am spus intr. o zi ca daca vine aici nu ma mai sacaie nu? si el a spus : nu promit nimic. Si mereu ma sacaie si o data m. a luat in brate. Si ne bateam cu pietricele si a spus gta. daca mai arunci cu pietre in mine. inseamna ca ma placi si nu am mai aruncat si a aruncat el si a spus o fata : ee inseamna ca iti place tie de ea! Si el : nu e adev. si a rosit si m.am asezat pe banca si s-a pus langa mine. dar mereu numai langa mine. se pune. Si trebuiau baieti sa aleaga o fata care sa joace monopoli si el a spus ca pe mine. Si m.am asezat sa asezat si el langa mine si statea lipit de mine. Foarte! Voi ce credeti ma place?!

Răspuns Câştigător
| RazvanGeorge a răspuns:

Eu sincer cred ca simte ceva pentru tine, din moment ce doar pe tine te alege, te ia in brate etc. dar asta depinde si de felul lui de a fi. poate el asa se comporta cu toate fetele ( nu neaparat ca le place), asta poti vedea si singura cum se comporta cu tine.si cum se comporta cu alte fete si atunci poti sa faci o comparatie. Dar PAREREA MEA este ca relatii la distanta nu se pastreaza, si daca el este putin mai "nazdravan" sigur va calca gresit, si tu nu vei stii, dar nu ai de unde sa stii sigur daca nu incerci! Deci parerea mea este sa iti faci curaj si sa-l intrebi direct daca te place si atunci vei stii si singura ce sa faci! Succes si sper ca acel baiat sa te merite

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru RazvanGeorge):

Nu nu se comporta asa cu toate fetele! Si e chiar cuminte adica nu e genul sa insele si chesti din astea. ce crezi?

| RazvanGeorge a răspuns (pentru egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt):

Cred ca ar trebui sa incerci, nu ai nimic de pierdut + ca ai un avantaj fata de celelalte fete pentru ca el se comporta frumos cu tine! Iti doresc succes si bafta! orice s-ar intampla ramai cu capul sus si gandeste pozitiv " se putea si mai rau " / " nu-i un capat de lume"

5 răspunsuri:
| AlleyChann a răspuns:

Că ne interesa într-un stil fantastic că e din Cluj-Napoca si că ia pauză de la labă ca să vină la acolo...

| SoulReaver a răspuns:

Poate te place. sau doar ca amica nu stiu ce sa iti zic trebuie sa astepti si sa vezi ce se intampla.

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Spune-i in fata dacal iubesti si mangaie-i penisul pana ai va crapa pantaloni de fericire dul undeva intr-un loc sugei carbesanul si poate o sa va si dezvirginati.Multa bafta