| Jhfdfd a întrebat:

Hello TPU, este un baiat la mine in clasa cu care mereu ma cert dar ca intre prieteni, de ex eu l'am poreclit Flocea pentru ca are parul' lung si nah i se potriveste. cand ii zic asa vine la mine si ma ciupe de maini (dureros)waiting, iar uneori ne dojenim reciproc si unele colege spun ca cine se tachineaza se place, dar mie nu'mi place de el, oare el ma place pentru ca vreau sa'i scot chestia asta din cap, k oricum e genu de baiat care se imbraca cu haine largi vb prostii sta cu parul in ochi, si mie nu'mi plac tipi asa big grinlaughing

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Cred ca tu chiar daca nu vrei sa recunosti, iti cam place putin de el happy, si cred ca si el te place...si nu ai avea pentru ce sa ii scoti chestia asta din cap pentru ca oricine are dreptul sa iubeasca si sa fie iubit...

| Jhfdfd explică (pentru Myrru):

Poate ai putina dreptate...:-s dar sa fie clar eu nu pot suporta cum vb laughing

12 răspunsuri:
| Jhfdfd explică:

Oau curge cu raspunsuri... nu mai pot sa le citesc laughing)

| Jhfdfd explică:

Oau acum nu mai raspunde nimeni...

| Gogu06 a răspuns:

Nu te place, cine ti-a spus asta te-a mintit asa e omu mai ciumeg ciupe fetele, mai ales dupa ce i-ai zis flocea ce draq sa te mai placa zi mersi ca nu ti-a dat vreun scaun in cap.

| Jhfdfd explică (pentru Gogu06):

N'aveam nevoie de rasp. tau maaa' pispis laughing), vezi'ti de alte intrebarirolling on the floor

| FaraNume1249 a răspuns (pentru Jhfdfd):

Stii ce nu inteleg? Sa zicem ca iti place de el nu e bine, sa zicem ca nu ii place de tine nu e bine, sa zicem ca ii place, iar nu-i.Ce raspuns vrei sa primesti la intrebarea asta? O_O

| Jhfdfd explică (pentru FaraNume1249):

Orice raspuns, dar zi'mi adevarul despre ce crezi tuwinking

| ღtuweetyღ a răspuns:

Ee...laughing eu ador tipi cu parul lung:X:X.

| FaraNume1249 a răspuns (pentru ღtuweetyღ):

Si eu, dar poti sa te certi cu lumea?laughing Lasa, isi gaseste ea unul cu chelie si tricou roz mulat.oh go on

| Jhfdfd explică (pentru FaraNume1249):

Om recunosc, imi place cum ii sta...laughing dar ce vrei sa spun? ca's innebunita? ok am recunoscut imi place cum se imbraca si cum arata dar nu suport faptul ca daca se enerveaza pe cineva baga degetul in gura si vrea sa il atinga de noi waiting urasc asta...

| Gogu06 a răspuns (pentru ღtuweetyღ):

Pai, daca tu nu ai un par frumos si lung macar sa il aibe el rolling on the floor)

| ღtuweetyღ a răspuns (pentru Gogu06):

Cam asa ceva.laughing