| ilegale a întrebat:

Hello TPU!
O prietena iese cu colegul baiatului pe care il plac si ea l. a invitat si pe baiatul ala in oras si el a intrebat de mine. Ea nu stia ce sa raspunda si a zis ca nu stie daca vin si eu. si el a ezitat. si dupa prietena mea i. a spus ca voi veni si el a acceptat sa vina.
Eu zic ca ma place... dar vorbim si pe mess si nu prea mi. a dat de inteles ca vrea mai multhee hee. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| briana a răspuns:

Te place si se simte bine atunci cand e cu tine. Nu ar strica sa fi mai aprpiata de acest baiat. Fi si tu mai directa putin si totul va merge bine.

2 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Cred ca te place, nu stiu daca vrea sa fiti iubiti sau nu, probabil ii place compania ta. ia-l la intrebari si vezi ce vreawinking

| alexutza_6470 a răspuns:

Intreba-l daca te place? Spune-i ca tie nu iti place de el (poate ca iti place.nu stiu)si spune-i ca nu ai vrea sa o faci pe prietena ta sa sufere asa ca mai bine sa ramana la prietena ta si sa te lase in pace:*:*Nu ai vrea sa o faci pe prietena ta sa sufere.Nu?