| BoyOfHell a întrebat:

Hello tuturor. De curand am reusit sa fiu impreuna cu o colega, DAR nu e prima data. E a 3-a [ a 4-a] prima oara s-a intamplat intr-a IV-a nu a durat cine stie cat eram copii [micutzi pentru asa ceva] dupa aceea intr-a VII-a a durat [prima data 2 saptamani EU am incheiat] iar dupa aceea tot a VII-a a durat [ o saptamana din nou EU] iar anul acesta nu stiu cum s-a intamplat de am ramas singuri in clasa si ne "jucam" si din joaca a ajuns un sarut. [asta s-a intamplat ieri] iar azi am fost cu ea la un concurs de gimnastica [spectatori.] si i-am propus sa fim impreuna si ea a acceptat dar nu stiu cum va decurge voi ce credeti. [ Intr-a IV-a ea a vrut sa fim impreuna, iar restul eu.]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fata asta nu a gresit cu nimic.Tu ai cam gresit. Puteati sa aveti o relatie frumoasa si de lunga durata de fiecare data, dar ai vrut tu sa inchei.Acum zic sa fii mai atent si sa o apreciezi mai mult, pentru ca ea tine la tine si tu la ea.Asa ca lasa orgoliu sau nesiguranta si ai grija de ea.Sa nu va mai despartiti.

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai daca v-ati despartit de atatea ori nu stiu de va dura mai mult de o luna

| crisbella a răspuns:

Poate este un semn k trebuie sa fiti impreunawinking

| BoyOfHell explică:

:-s nu stiu ce sa zic. Biutzu astept si alte pareri.