| Gabriel121 a întrebat:

Helloo am si eu o intrebare cum se saruta cu limba,, frantuzeste,, va rog sa ma ajutati limba trebuie introdusa pe rand? cum se procedeaza mai exact! multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum adica limba introdu-sa pe rand? ai mai multe limbi sau ce?

| Rakanishuu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=DTTBWLzQbY0
Uite aici o idee.
Altfel, este suficient de greu sa descrii. :))

| Holy2010 a răspuns:

Da pe rand, ca lemnele in soba happy

| Florentina9210 a răspuns:

E cam greu de descris dar foarte usor de practicat. Ps. Daca ii ''prinzi'' limbuta sa incerci sa o musti putin asa sa fie placerea mai intensa. Crede-ma, stiu ce vorbesc. Asa il vei enerva si il vei excita mai mult.

| Ceva123 a răspuns:

Se intampla nu exista o tehnica anumita, aici e instinctul.