| ciuflea a întrebat:

Hellp fetelor! Deci imi place de cineva si la inceputul anului nu imi placea dar el de mine da, si eu in acel timp eram cu altcineva, dar dupa ne-am despartit si el m-a ajutat sa trec peste (intr-un fel) iar eu m-am intragostit de el si el inca mai avea sentimente pentru mine.Si am inceput sa ne tinem de mana, sa stau in bratele lui (in autobuz catre casa), dar era rusinos si eu la fel deci nu ne-am recunoscut sentimentele. Dupa terminatea anului am simtit ca mor de dor si am aflat acum o luna ca a avut un accident si a trebuit sa faca operatie, acum nu stiu ce sa fac sa incep din nou sa vorbesc cu el? Sau sa il las in pace?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el.Arata-i ca ti la el! Ca vrei sa-i fi alaturi! Daca tie chiar iti place de el, ar trebui sa nu-l lasi, sa stie ca are pe cineva aproape! Daca ai sentimente pure, dovedeste-i asta! Sigur are nevoie de iubire sincera in aceste momente! Succes!

1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

In locul tau as contiuna sa vorbesc cu el