| thescenic a întrebat:

Help! 1Cat traiesc spermatoizii in apa(adica daca am stropit sperma cu apa(a avut sperma contact cu apa)P.S.eu am vazut ca s-a intarit? 2Daca sperma imediat a fost spalata cu apa(aruncata la canalizare)pe peretii unde a fost ea mai pot fi spermatoizi vii sau au murit pe atunci sau nu exista de loc? 3. Daca am dat cu bureta de baie si am ros putin peretii aia unde a fost sperma (ea a fost aruncata-spalata cu apa si a ajuns la canalizare)poate sa fie pe bureta spermatozoizi? Si daca atingi vaginul cu bureta de baie ei pot ajunge inautru? Scuzati!

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

De acuma o dam in sf!

| AndyLavy a răspuns:

NU. nu exista asa ceva. daca iti faci griji ca prietena ta ar fi putut sa ramana astfel gravida-nicio sansa.

| soloangel01 a răspuns:

E imposibil sa traiasca spermatozoidul in asemenea conditii...traieste cel mult 24 h.stai linistit no sa ramana gravida.winking

| Adita1988 a răspuns:

Da, ramane si gravida daca ii dai pe la nas cu ea rolling on the floor