| alinache10 a întrebat:

Help Am doua fete in clasa care de la o vreme se comporta frumos cu mine de cand am jucat hambal cu mine si m-au poreclit oare le pake de mine?

5 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Cand mai vrei sa scrii o intrebare informeaza-te ca te faci de ras.SE SCRIE HANDBAL!

| razvanel_5766 a răspuns:

Andra se scrie Handballlaughing))

| Onutza14_4774 a răspuns:

Nu stiu sigur ar fi trebuit sa ne dai mai multe detalii...sar putea sa vor sa fie prietenoase cu tinetongue

| Stefy200 a răspuns:

Cred ca te plac.Depinde care varianta vrei sa o crezi:varianta psihologica care zice ca o fata te place doar daca te tacniheaza, sau varianta mai credula:TE PLAC!winking

| milf a răspuns:

@A12NDRA cred ca ai vrut sa arati cat esti de desteaptarolling on the floor)).se scrie handballrolling on the floor)))