| anastasia94 a întrebat:

Help...am facut dragoste de 3 ori,(protejat)si tocmai a treia oara mi s-a rupt himenul, prima oara pe 7 octombrie, a doua pe 21 noiembrie si a treia pe 24 noiembrie.astazi insa am niste dureri de spate e normal asa ceva? plus pe chilot asa niste singe inchegat parca, ce poate fi? ciclul il am regulat, l-am avut pe 7 noiembrie, (5zile) ce poate fi plis

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fazalunga a răspuns:

Cam cat de mica o avea baiatul cu care ai facut-o incat te-a dezvirginat abia a 3a oara? ahahaha

| anastasia94 explică (pentru fazalunga):

Chestia e ca nu am putut sa suport, ma durea foarte tare si eu am zis ca stop
, de aia a fost asa

| Monica07 a răspuns:

Eu din ce am inteles deja s-a rupt himenul a3a oara... adica pe 24