| sugarlips5 a întrebat:

Help! Am fost intr-o tabara unde m-am indragostit de un baiat pe care il uram inainte. Am facut o gramada de poze impreuna, ne intelegem ff bine... Dar sora mea mai mare mi-a spus ca il place si cred ca si el o place pentru. ca am vazut intr-o seara ca el o imbratisa si am jucat adevar, provoca, procent si el a ales procent. Cineva l-a intrebat cat la suta o iubeste pe sora mea si a zis ca 95. Nu stiu ce sa fac... Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Lorenada a răspuns:

Asa este intotdeauna din ura se primeste dragoste, iar din dragoste iese ura... Nu te speria, daca sora ta il place si el la fel, asa a fost sa fie, inseamna ca nu e pentru tine. Si daca tu il placi la fel nu trebuie sa-ti tradezi sora cu care ai crescut, lasa de la tine. Mai tirziu acest baiat o sa vada ce a pierdut, si o sa-si muste coatele, dar tu o sa fii fericita cu un baiat care te va iubi si placea cu adevarat...

2 răspunsuri:
| Mirela_7378 a răspuns:

Mai la sora ta tine dupa cate vad.pe tine te vede ca pe amica.Laso balta.

| abate a răspuns:

Spuinei la baiat sa alega intre vio doua. si cum a ales asa ramane, nu stiu va suparati