| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

HELP : am vb aseara cu iubitu' (exu'...mda) si am spus ca in vacanta asta s'ar putea sa nu ne vedem ca plec la munte. Si el s-a suparat (presupun) si mi-a spus : Daca tot stiai ca nu poti de ce mai stai cu mine?, eu : am spus OK. Am asteptat cateva minute si mi-a dat un msj cu : mai suntem impreuna? eu am raspuns: presupun ca NU, pentru ca tu nu vrei sa stai cu mine, oricum nu'ti place de mine. mi-a spus ca el ma iubeste. apoi m'a mai intrebat daca sunt sigura(1) si daca mai am ceva de spus(2). eu i-am raspuns: nu stiu, cred, mda (1) si oricum nu am ce sa spun pentru. ca nu ar conta (2). a spus : OK numai suntem impreuna, acum te poti duce la Gabi (un coleg de'al meu) sau pe cine iubesti tu.Eu am spus ca eu cu Gabi suntem doar prieteni ca nu simt nimic pentru. el si ca este imposibil sa ma duc la cel pe care il iubesc. M-a intrebat de ce si eu am raspuns : din motive. el apoi mi-a zis : cine e si care sunt motivele? eu: tu, si cred ca stii motivele. (apoi o situatie neasteptata... adica eu nu ma asteptam sa reactioneze asa) el a spus : bine, la nerevedere. (adica eu i'am spus ca il iubesc si el imi spune,, la nerevedere"?, pe bune? straight face ) am tacut apoi dupa vreo 10 minute imi spune :,, te'am lasat fara cuvinte?" eu nu i'am raspuns, a mai stat vreo 2-3 min si a spus,, pa :* " (ce naiba cauta,,:*"?).
Ce parere aveti despre situatie?

3 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Pai din ce ai spus tu aici, mie baiatul imi demostreaza ca isi bate joc de tine oh go on ca te joaca pe degete asa cum vrea el. Stie foarte bine cat de mult tii la el si de asta isi permine sa vorbeasca cum vrea el. Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da, este sa o lasi balta cu relatia asta, cunosc si am fost cu cativa baieti de genul asta si... desi mi-au jurat de atatea ori ca s-au schimbat, mi-au plans in fata, de fapt au ramas exact la fel. Stiau ca au lumea la picioare si au profitat de fiecare persoana in parte.
O sa suferi, dar decat sa fii calcata in picioare, batjocorita sau mai stiu eu cum, mai bine plangi acum o una o juma` de an un an... decat mai tarziu dublu, triplu happy.
ai grija de tine :*!

| Deeiutss a răspuns:

E un mare dobitoc! lasa-l in pace! ca nu merita!:*:*

| DoRaTo96 a răspuns:

Eu nu sunt fata ca sa iti raspund detaliat dar sunt baiat si am trecut prin foarte multe relati d genul asta doar ca acea persoana era fata (normaal)
el sti ce crede, crede ca tu ai sarii inapoi la picioarele lui sa va impacati
sunt 100% sigur ca e fitos sau crede ca are toate fetele la picioare
sincer sa fiu eu zic sa-ti gasesti pe altcineva si sa treci peste aceasta relatie
sper ca te-am ajutat