| me_5879 a întrebat:

Help boys! plac un baiat care e in aceeasi clasa cu mine si nu stiu cum sa-mi dau seama daca ma place.imi poate zice cineva ce semne sunt? poate un baiat sa plac o fata insa fara sa prezinte semne in afara de priviri ocazionale? fundita:*

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Daca te place, ar trebui sa existe ceva mai mult decat priviri ocazionale. Atunci cand un baiat te place, iti va acorda mai multa atentie decat celorlalte fete, va deveni aproape ridicol incercand tot timpul sa stea in preajma ta happy, se va lumina la fata atunci cand te vede si iti va zambi fara un aparent motiv...

4 răspunsuri:
| Vlad1996 a răspuns:

Cati ani ai?

| ade_9971 a răspuns:

POi pur si simplu fa-ti curaj si intreaba-l
poate zice dawinking
succes

| me_5879 explică:

Dc intrebi vlad?

| ana1995 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti cu el si o sa vezi daca el iti impartaseste sentimentele sau nu.