| anonim_4396 a întrebat:

Help. Ce sa fac? sa renunt sau sa lupt? ma refer la fostul meu prieten. [mai am sanse cu el.]straight face ce s a fac?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca inca mai ai sentimente pentru el si spui ca inca mai ai sanse cu el atunci lupta pentru ca mai tarziu sa nu regreti pentru ca acum cand ai ocazia asta tu sa ii dai cu piciorul.
Incearca si poate o sa fiti din nou impreuna:*
Baftahappy

6 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Asculta-ti inima! Daca il mai iubesti si simti ca merita atunci lupta pentru el! Insa daca nu mai esti asa sigura ca aveti un viitor impreuna mai bine renunti si cauti iubirea in alta parte.
Bafta

| GeosBIOS a răspuns:

Depinde de conditiile in care ati ajuns sa fiti "fosti".

| pipluup a răspuns:

In dragoste e bine sa lupti pentru persoana iubita, indiferent de ce sanse ai. Asta-i iubirea.big grin funda?happy

| VDS a răspuns:

Nu stim nimic despre relatia dintre voi, despre motivul din care v-ati certat.
Eu iti zic un sfat: cea mai mare greseala este sa abandonezi. Incearca sa lupti pe toate caile bune pentru al castiga. Daca nu reusesti ramai singura pana gasesti pe un baiat cu care te intelegi mai bine (sau la fel de bine).

| RaTzuscha a răspuns:

Lupta

| Tma_Figo_1992 a răspuns:

FOSTUL e ca o carte deja citita...stii deja povestea stii ce se intampla..parerea mea mai bine Pas cu toate ca o sa fie greu la inceput...si sa NU aduci aminte de el in relatiile viitoarewinking