| Anonima_9977 a întrebat:

Help cu fundita! Sunt cu un baiat de 4 luni, dar in urma cu 2 luni m-a inselat cu 3 fete diferitecryingacele fete mi-au spus ce si cum s-a intamplat si m`am gandit ca au fost doar tentatii trecatoare si toate acele fete sunt unele dintre prietenele mele si si pe ele le-a luat pe surprinderestraight faceBaiatul respectiv nustie ca eu am aflat ce a facut si nici el de bunavoie nu mi-a marturisit:-

Răspuns Câştigător
| nina_3625 a răspuns:

Off e greu stiu toti cred ca stim sau cel putin ne imaginam sad nu e deloc usor

nu meriti asta daca tu nu ai inselat la randul tau
azi vorbeam cu o pietena exact despre asta si mi-a spus ca"tipi astia trebuie spanzurati"

:I nu stiu daca trebuie sa il spanzuri dar trebuie sa urmezi cativa pasi

1.ar trebui sa ii dai senzatia ca nu mai vrei sa fii cu el (ca te-ai plictisit) desi clar nu e adevarat spune-i cand vrea sa va intalniti ca nu ai timp trebuie sa inveti, sau nu te lasa mama ta
2.nu fi rea cu el desi sincer merita prin discutiile voastre strecoara si numele fetelor cu care te-a inselat
3. daca propune sa va despartiti spune-i in cearta finala tot

motivul sa te desparti : nu te merita e rau, crud si fara inima

inca un sfat fereste-te de prieteni falsi... fetele cu care te-a inselat sunt extrem de false deoarece nimeni nu a fost obligat sa spuna nu doar tu acum da acum esti obligata sa spui nu

Imi parerau pentru ce ti-sa intimplar sadsadcryingnimeni nu merita, mai ales daca tineai la el cu adevarat)

6 răspunsuri:
| PoOfarina a răspuns:

Draga mea, tipul acesta nu are respect fata de tine! Daca e cu tine trebuie sa iti fie fidel. In cazul in care ai fi zis ca te-a inselat o singura data, parca treaca-mearga, a fost o scapare si gata. Dar cu 3 fete?! Nu merge asa! Putea sa-ti spuna, macar sa stii ca regreta. Zi`i tu ca ai aflat si cu asta pune punct relatiei. Chiar nu vad de ce sa mai stai langa el. Dar asta tine foarte mult de ce vrei si tu.
Ai grija de tine!

| msonegirl a răspuns:

Cred ca stii ce ai de facut! Daca a facut-o o data o va face mereu. Mereu il vei ierta? Tu stii doar de 3 fete, dar cine stie cate au mai fost.

Orice parere ne dam noi aici, decizia iti apartine doar tie. Tre' sa faci ceva, spre exemplu sa ai o discutie serioasa cu el si apoi sa iei o decizie definitiva.

Bafta :*!

| Romancutza a răspuns:

Tu ce crezi? Trebuie sa te desparti de el, se joaca cu tine, nu-i pasa de sentimentele tale.Crezi ca el se va opri acum? Te va insela in continuare.Cauta-ti un baiat care te merita cu adevarat.

| Crisu a răspuns:

Esti tu sigura ca fetele alea tsi'au spus adevarul? Ai tu aceasta certitudine? Daca da, atunci nu mai fi cu el, pentru ca ai avut noroc ca de data asta te'a inselat cu o prietena de'a ta, dar data viitoare de poate insela cu o straina, si nu ai cum sa afliiwinking

| Mithrandir a răspuns:

Dai papucii! happy

| Frrramboise a răspuns:

Fathooo! tipu` ti-a luat mintileee! si celorlalte 3 proaste la fel! da`i papucii urrrgent ca asta te calca in picioare! tu, pana acum, nu ti-ai dat seama ca isi bate joc de tine? :O

se zice ca dragostea e oarba, dar nici chiar asaa laughing

si fetele alea nu iti sunt prietene.sunt doar niste javre care se dau la "iubitul" tau.