| TaraXdd a întrebat:

Help! Cum sa-l lovesc pe el drept in suflet, sa-l doara cum m-a durut pe mine, avand in vedere ca s-a purtat "foarte urat"? Indiferenta? Please niste metode puppy dog eyes! Funda celui mai bun :*!

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai merita? Daca te-a suparat asa de rau, de ce sa-i mai dai satisfactie ca uite se oftica? Da indiferenta e cel mai bun sfat pe care ti-l dau! Iar tu nu mai suferi nu merita, trebuie sa ai incredere in tine si sa mergi mai departe, ai sa vezi ca vei gasi si baiatul care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum meriti! Iar ce a fost cu acel individ sa ramana un vis urat! Multa bafta!

| RazvanGeorge a răspuns:

Iti sugerez sa nu te mai gandesti atat la trecut, la ce ti-a facut, si sa incerci sa-l uiti, pentru ca facand rau altuia, de fapt iti faci rau tie, deci gandeste-te de 2 (sau mai multe) ori inainte de a face ceva ce mai tarziu vei regreta! Mult succes si bafta in viata!

| llucixxl a răspuns:

Leagă-te de potența lui.