| MsPisic a întrebat:

HELP! e un tip pe care il plac de la inceputul liceului(placut in sensul ca simt ca ma topesc cand imi zice "buna"). eu mi-am facut iluzii fara ca el sa dea vreun semn cu toate ca am impresia ca stia ca il plac...nu vorbeam, nu nimic.alaltaieri i-am spus ca il plac(pe messstraight face) si a spus ca nu stia si ca trebuia sa ii arat asta sau macar sa ii spun.

P. S. tipu' nu e de aici... e fotbalist si in vara pleaca la alte echipe(de tot). acasa la el avea prietena dar azi s-au despartitstraight face si cand l-am intrebat daca ii pare rau a spus ca da dar ca "nu cred ca trebuie sa vb despre asta" si a iesit.
Am nevoie de ajutorcrying... fete cu experienta, ceva?big grin

1 răspuns:
| Andriana_7122 a răspuns:

Ok) el s-a despartit din alte chestii. Bine ca ai avut curajul sa-i spui ca-l placi! dar e intr-o stare grea acum, daca e despartit( si daca o iubea pe fosta cu adevarat). eu cred ca tu trebuie sa tii convorbirea cu el dar sa nu-l presezi tare acum, dai voie sa se descatuseaska putin sa-si mai ia aier si apoi poti sa-l incepi a kuceri... In privinta la ceea ca el pleaca "of" daca ai sentimente puternice fata de el ar fi bine sa te lupti, pentru ca cred ca daca o sa va intilniti, o sa va mai vedeti ( o sa reusiti ceva) Dar daca e ceva putin mai bine ar fi sa uiti de pe acum si sa iti cauti de treaba mai esi la disco mai distreaza-te) succese)