| Andrei101010 a întrebat:

Help! Lucrez intr-o sera si de cateva zile este o caldura inabusitoare.Nu pot nici sa respir.Si azi imi este foarte rau.Imi vine sa vomit mereu si ma doare capul foarte foarte tare.Nu stau decat in pat si mi-am pus mana pe frunte si sunt si fierbinte.Plus ca ma doare si inima, si am palpitatii des.Nu am mai patit asa ceva.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa te prezinti la medicul de familie chiar si pentru pentru o consultatie de rutina. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Să te duci la medic. Și să pui întrebarea la sănătate, că aici o să zică lumea că e vorba despre o sarcină... Deși doar Schwartzeneger a fost gravid, dar cine știe...

| Andrei101010 explică (pentru mihai69):

Scuze,la cat de ametit sunt nu am observat.