| PrecioussGirl a întrebat:

Help me! Am un laptop msi cx600 si se incalzeste foarte tare si se misca destul de greu (am internet de la rds prin stick). Am cumparat si ventilator dala pentru laptop si tot e cald. Cum sa il intretin mai bine astfel incat sa reziste cat mai mult? As dori cat mai multe sfaturi legate si de baterie si de orice.
Multumesc. Sorry de categorie dar e cea mai populata.

P. s.: Atunci cand scriu (pe mess, in word nu conteaza) bara aceea se duce de exemplu pe la mijlocul frazei si eu fara sa imi dau seama scriu la mijlocul frazei si dupa trebuie sa sterg si tot asa.:-

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Curatal de praf si schimbai pasta termoconductoare de la procesor

1 răspuns:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Tiu cateva persoane care au laptop si nu e normal sa patesti asta.Are o problema, ar trebui sal duci undeva sal vada un specialist pana nu ramai fara el. Succes!