| cristiyana a întrebat:

Help me crying fostul' meu pr cu care am stat de vreo 2 ani s-a intors la mine iar eu l-am respins pentru ca si el facuse la fel inainte de a ma combina eu cu un prieten de-al lui.acum se da smecher fata de toti pr lui ca eu il iubesc si ca nu stiu ce...cand vb cu el imi spune ca e indragosit de una ca sta cu alta ca nu stiu ce ca nu stiu cum. o prietena comuna mai mare ca noi a aflat ca de fapt el voia sa ma faca geloasa. face niste faze care ma fac sa fiu confuza.de ex acum sunt la net si acum 5 minute era si el. juca counter strike si l-am intrebat ceva iar el nu mi-a raspuns.am repetat intrebarea si abia mi-a raspuns dup'aceea.cand a plecat a trecut pe langa mine si mi-a dat o palma in kp, f usor, probabil sa ma faca atenta sau nu stiu. a iesit si apoi s-a intors si mi-a facut din deget.tongue nu stiu ce sa mai cred. e prost sau nu stiu ce are. tin sa spun ca m-a iubit enorm si eu pe el la fel.am suferit unul dupa altyul mult dar am fost f orgoliosi.credeti ca dupa faptele astea mai tine la mine?

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Mi se par gesturi copilaresti, da tine la tine pentru ca nu stie cum sa se mai bage in seama cu tine.