| eueueueueudoareu a întrebat:

Help me! funda! deci.o prietena este cu un prieten de al meu pe care il plac dar nu stiu cum sa i-o spun. ajutati-ma! funda+vot :* thanks!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Din moment ce e cu prietena ta, de ce te bagi? Tu ce fel de prietena esti? Ea nu stia ca tu il placi, deci nu are nicio vina.
Sfatul meu este sa nu-i spui nimic, nici ei nici lui. I-ai strica relatia si ai rani-o pe respectiva.
De ce sa-i spui din moment ce ei au o relatie? Daca baiatul te placea pe tine, te cauta si era cu tine, nu cu ea. De aici se intelege tot.

Gandeste-te la prietena ta inainte sa faci o prostie!
Take care!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa cum ne-ai spus si noua, numai ca, sa nu fie prea tarziu.

| Deliadelias a răspuns:

Pai acum o urmatoare intrebarehee hee. El Te place happy? Daca NU te place, iti dau un sfat, sa nu-i zici nimic si sa incerci sa-l uiti. Si DACA te place pe tine si pe prietena lui NU, atunci incearca "Sa-ti ei inima in dintii " si sa-i zici ca-l placi, sa filtrezi cu El, chestihee hee.

Bafta :*

| Dianochka a răspuns:

Cred ca lovelyc are dreptate, nu ancerca sa le strici relatia, deoarece o poti rani mult, mai ales daca ei doi tin unul la altul!