| Ciuss a întrebat:

Help me TPU crying! M`am despartit de prietenul meu de cateva zile, si ma simt foarte rau sad... Nu mai suport! Nu am chef sa ies in centru sa-l vad pe el, pentru ca imi strica toata ziua! Da`ti ceva sfaturi... Ce`as putea sa fac sa nu ma mai gandesc toata ziua la el, sa mi`l scot din minte! Sa nu mai plang cand imi amintesc cum si in ce hal si-a batut joc de mine, si ca umbla cu alta acum! Ma doare sad foarte tare sad. Pls (Dau si funda) va rog ajutati`ma sad

4 răspunsuri:
| cryss_9067 a răspuns:

Gandeste-te la altceva...Iesi cu prietenele intr-un loc unde esti sigura ca nu poti da de el.Arata-i ca poti sa te distrezi si sa iesi afara si fara el.Si cel mai important lucru. evita sa vb despre el!winking

| cavaleri a răspuns:

Ia id asta si vrb pe mess:bogdanel_king47

| Spinoasa a răspuns:

Sa stii ca prin asta trec si eu acum, draguta daca si-a batut joc de tine bate-ti si tu joc de el.Nu se merita sap langi.nu-l cauta in primul rand, daca el mai vrea ceva cu tine te va cauta.Stiu e dureros.VIATA MERGE INAINTE! Cu sau fara el, si iti spun din propria experienta, o sa fi fericita cu alta persoana.Iti spun eu medicamentul asculta melodia asta si o sa-ti treaca:http://www.youtube.com/watch?v=VH8BLi3-jkw&feature=related! Si ai grija de tine.Numai fi trista, pe bune nu se merita.El trebuie sa planga pentru ca nu te merita.Demonstreaza-i ca nu se joaca cu tine, si ca nu esti papusa lui:)Te pup:*

Răspuns utilizator avertizat