| ssssssss a întrebat:

Help me! love struckE coleg de clasa cu mine! Stim orice unul despre altul! Stam in cartiere diferite. Iubita lui e in acelasi cartier cu mine! Vine la mine in fata blocului insa la ea nu merge,[indiferent de ora]! imi da mesaje pe la 3-4 dimineata cu "noapte buna micuts`o.Ai grija de tine.sa visezi frumos..."! la scoala e f atent cu mine. [inainte nu era asa.eram doar simpli colegi]. mama lui e moarta si am fost cu el la cimitir, acolo ne-am intalnit cu niste rude de ale lui.Respectivele[matusa si verisoara lui] credeau ca sunt prietena lui, desi eu insistam ca suntem simpli colegi[el tacea]![radeau subtil crezand ca mintim]. credeti`ma ca ma`m inrosit toata! spuneti-mi ce parere aveti despre schimbarea asta din partea lui!:-s [unii imi spun ca ma place] straight face. dar nu vreau sa cred ca e asta I don't want to see.

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Buna! ar trebui sa vorbesti deschis cu el. Intreaba-l in ce directie se indreapta prietenia voastra. Daca nu vrei sa fiti iubiti explica-i pana nu incepe sa se complice treaba! Ai grija... daca nu comunicati deschis s-ar putea ca prietenia voastra sa se rupasad :* ai grija! succes!:X

2 răspunsuri:
| pedROfilul a răspuns:

In primul rand da'i o carte de gramatica si zi'i ca "mictuts'o" se scrie "micuto" eventual "micutso" da` nu cu cratima (liniuta o)

| ღAnaღ a răspuns:

Poi...mai Sabina ar trebui sa vb cu el despre ce simte el pentru tine apoi ar trebui sa ii spui si prieteni sale pentru a afla adv.
Si da ca el vrea sa ste cu tine, si u cu el accepta!(Eu asa as face)