| a lui ;x a întrebat:

Help meecrying
care sunt cele mai bune teste de sarcina? sad cum se numesc mai bine zissad sh cam cat costa unu straight facecrying

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

De la 8, 5 lei -Barza pana la 40 lei sure check, barza se poate face la 7 zile dupa contactul neprotejat.cam toate au 99, 9 la suta precizie

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Sure check- asta este cel mai bunbatting eyelashes cam 30 lei costa unul

| deeeeeeaaa a răspuns:

Sunt si la 6 lei cele tip banda si cutiutzabatting eyelashes

| anonim_9938 a răspuns:

Sure check nu este 40 lei ci in jur de 12 leiwinking este bun si asta si barzatongue foloseste'le cu incredere

| anonim_9938 a răspuns:

De unde luati voi sure check cu 30 -40 de lei? eu le iau d la farmacie cu 12 lei si mereu a fost precisthinking cine profita dupa voi?laughing

| aLina_8828 a răspuns:

Pai i`ati unul de la o farmacie...costa 10-30 lei...winking