| DamiSite a întrebat:

Help :-s, imi place de o fata, si ei de mine, mi-a zis o prietena deaiei, i-am spus ca o iubesc si ca imi place de ea, asta a fost acum cativa ani asa si acum i-am spus iar si vad ca pune si ia la status la mess cuvinte cu intelesul "te iubesc" nu suntem la aceeasi scoala, poate ii place de altcineva? :-s voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Cand isi mai pune statusul asta, raspunde-i prin: Si eu te iubesc!
Daca iti va zambi inseamna ca de tine e vorba, in fine, vei vedea ce spune.
Iar daca nu facea referire la tine. nu te simti jenat! happy

| MaDeclarFan a răspuns:

Cand are status de astea,tu pune-ti ceva gen "regret ca te-am pierdut". Daca iti scrie ceva si ajunge la status tau si te intreaba de el ii sp k e vorba de o fata (dar sa nu-i sp vreun nume, tine-o pe a ta) iar daca bate apropouri gen "pai poate ai tu impresia ca ai pierdut-o" inseamna k de tine vb ea, asa ca dupa ce vb astepti vreo3 minte si-ti pui un status gen "azi sunt fericit ca mi-ai vb" ca sa nu creada k o iubesti pe alta. Daca nu zice nimic sau zice ceva scurt, rece si sec, nu e vb de tine.Ai grija ce feci, bafta!

| SweetSecrets a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrii in vorba cu ea pe mess;
Buna,(numele ei).Ce faci:*?
Si vine vorba de status ei si ii zicitongueentru cine e status asta interesantsmug?
E vezi si uh ce vorbesti cu ea sa o vrajesti:*
Fundahappy?

| Zbrrrrrrrrrr a răspuns:

Sorry dar e vb de altcineva...un sfat bon: incearca sa te indragostesti de altcineva...Craciunul e magic mai ales pentru noile cupluri. Funda?

| flbogdan a răspuns:

E vorba de altcineva, nu visa.

| DamiSite explică:

Faza care e, am fost impreuna ceva timp, stiu ca nu are pe altcnva si de cand i-am spus iar te iubesc a inceput sa puna :*:X la status...

| CrazyyDy a răspuns:

Hey sallbig grin...ar fi ok sa vb k ea p mess sau, daca vreo prietena dea ei este de incredere ai putea sa vb cu ea sa te ajute in vreun fel gen sa o intrebe pe ea daca ii place de alcnv si sa iti zica...stiu ca poate nu merge dar de obicei in cazul unor fete a mers. oricum la faza cu statusurile nu cred ca's pentru tinewinking