| CrushBoy89 a întrebat:

HELP TPU! ce imi recomandati sa fac atunci cand o fata nu prea stie ca exist iar eu o plac foarte mult..adica vorbeste cu mine, rade cu mine etc...dar nu sunt singur ca ma place..stiu ca multi baieti o plac foarte tare si nu stiu cum sa fac sa ma placa pe mine.HEEEEEEEEEELP! FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| IulianDBI a răspuns:

Poi simplu, dovedeste-i ca iti pasa de ea, sustine-o in ceea ce face, fa-o sa rada mult, fa-i complimente, iesi cu ea cat mai des afara, nu fa glume proaste sau etc, o fata vrea sa fie respectata, inteleasa si iubita, sunt lucruri care le vor toate fetele, dar majoritatea baietilor nu pot oferi asa ceva. Incearca asa 1-2 saptamani iar dupa spune-i ce simti pentru ea.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu tine si rade cu tine, asta nu inseamna ca te uraste, poate vede in tine un prieten nu si un eventual iubit, ce te retine sa o inviti la o plimbare, nu cand veniti de la scoala, undeva intr-un parc la un suc ceva si pe timpul converstiilor voastre sa bati mici apropouri despre relatia voastra?

| mona a răspuns:

Daca iti acorda atentie inseamna ca te place