| CrushBoy89 a întrebat:

HELP TPU! ce imi recomandati sa fac atunci cand o fata nu prea stie ca exist iar eu o plac foarte mult..adica vorbeste cu mine, rade cu mine etc...dar nu sunt singur ca ma place..stiu ca multi baieti o plac foarte tare si nu stiu cum sa fac sa ma placa pe mine.HEEEEEEEEEELP! FUNDA

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca o placi ca altfel ti-o ia altul inainte...
daca nu ai curaj nu rezolvi nimic

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai iai flori invit-o la un suc razi cu ea fai cadouri da nu ca un obsedat asa cam 1 saptamanal si apoi la o intalnire sarut-o si gata.Bafta

| Jhfdfd a răspuns:

Poi daca rade cu tine thinking te gaseste destul de interesant sau cel putin glumele tale rolling on the floor). Si ca sa nu ti-o ia altii inainte invit-o in oras mai discretwinking, adica propune-i sa iesiti cu prieteni [un grup restrans, persoane pe care le cunoaste si ea, ca sa nu inteleaga ca e neaparat o intalnire ] iar atunci vedeti si voi va apropiati happy si etc. presupun ca stii si tuwinking...
Dar daca nu ai curaj sa faci asta, o poti intreba in fata doar ca "discret", mai pe ocolite. daca ar iesi cu tine sau etc. stii si tu restul happy

Succes! Sper ca ti-am fost de ajutorhappy