| CrushBoy89 a întrebat:

HELP TPU! ce imi recomandati sa fac atunci cand o fata nu prea stie ca exist iar eu o plac foarte mult..adica vorbeste cu mine, rade cu mine etc...dar nu sunt singur ca ma place..stiu ca multi baieti o plac foarte tare si nu stiu cum sa fac sa ma placa pe mine.HEEEEEEEEEELP! FUNDA am 15 ani asa ca.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru linistea ta e bine sa o inviti la un suc.

| AMa19 a răspuns:

Hii >big grinbig grin

| alixD a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca o placi.Nu-i asa de greu incearca pana cand nu ti-o ia altul

| costy300 a răspuns:

Ba invit-o in oras la un suc apoi du-te cu ea la un hotel si sti tu mai departe apoi te place incontinu

| Ioana30 a răspuns:

Eu cred ca mai intai ar trebui sa-i atragi atentia aspura ta cu un lucru care sa o impresioneze si sa incerci sa o apropii de tine atat cat poti si apoi sa-i spui de sentimenetele tale si sa vezi daca sunt reciproce. Sper ca te-a ajutat sfatul meu!happy_

| Alexandra_Anamaria_1997 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca o placi si sa o intrebi daca te place ......si mai departe te descurcii big grin.....tot daca sunt fata stiu cum este.