| Hereiam7 a întrebat:

Help! Vă rog. Am vorbit cu un arab pe internet, iar dupa 3 saptamani ne-am intalnit. El voia sex i-am spus ca nu vreau, dar a insistat sa ne vedem si fara sex. Am stat 2 ore afara, ne-am sarutat, imbratisat si din momentul in care l-am vazut m-am indragostit. Pe langa cat de dulce e nu mai pot. Mentionez ca am 24 de ani si nu imi vine sa cred ca s-a intamplat asta. M-am indragostit de un arab care are 21 de ani si vrea doar sex. Acum doua zile mi-a spus ca a facut sex cu o tipa a doua zi dupa ce ne-am intalnit si ca vorbeste si cu altele chiar daca vorbeste cu mine si ii place de mine. Inca sufar dupa ce mi-a zis, chiar daca stiu ca nu poate fi nimic intre noi. De doua zile ma suna continuu si ma roaga sa ii raspund, ca ma iubeste si chestii. A spus ca ma iubeste si cand voia sa ma f***. Nu inteleg de ce ma mai cauta. Am simtit ca il iubesc din prima zi cand l-am vazut, m-am pierdut total simteam ca plutesc. Stiu ca ar trebui sa fiu mai matura, dar sufar mult acum. Va rog niste pareri cu ce ar trebui sa fac, sufar pentru cineva pe care l-am vazut 2 ore. crying((( nici mie nu imi vine sa cred...vă rog scrieti-mi. Multumesc din suflet.

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi normal că suferi, omu e obișnuit cu ce vrăjală trebuie să folosească. îți asumi dacă vrei doar sex, du-te cu el, dacă nu, ignoră-l. ăsta știe exact ce vrei să auzi: că deși vorbește cu multele, el tot pe tine te caută și te iubește rolling on the floor)) porcărie să te facă să te simți unică și specială să-i cazi mai ușor în pat. te prostește de crec râde de tine de se sparge cum îi crezi balivernele. te-a văzut că te lași mai greu și și-a pus ambiția că te obține până la urmă

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita, arabii iubesc absolut toate femeile care se culca cu ei, de aia sunt si asa de draguti cu toate, petru sex pe gratis si nimic altceva. Evident, mai scapa cate o atentie, maslina sau cafea, ca deh, stiu ei cum sa momeneasca o proasta, ca sa-i dea sex, cand are el chef. ba chiar singur ti-a spus ca are multe femei si ca-i foaret cautat, deci, ori este peste care racoleaza fete pentru prostitutie, ori doar isi satisface madularul.
Atentie, vezi sa nu iei vreo boala sexuala, ca HIV, sifilis, HPV, gonoree si altele se iau si prin sarut, ca orice boala cu transmitere sexuala. Schimbul de fluide si sange contaminat, duc la infectare.
Nu pot sa cred ca esti atat de proasta si i-ai cazut in plasa!
Nu-ti fa probleme, ca nu s-a indragostit de tine si nici nu are de gand sa te ia de nevasta, nu vrea decat sa-si satisfaca madularul din panataloni.
Trezeste-te la realitate fetita, ca asta nu-i dragoste!

| alina2k18 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mda, subscriu laughing
Totusi daca vrei sa-l incerci baga-tewinking arabii sunt buni la patwinking chiar daca o ard cu dragostea laughing fakewinking

| sofisis a răspuns (pentru alina2k18):

Si sunt si dotati big grin

| Hereiam7 explică (pentru sofisis):

Faceam de la inceput sex cu el. Nu asta ma intereseaza. Eu m-am indragostit sau nu stiu ce s-a intamplat de m-am pierdut cu totul

| sofisis a răspuns (pentru Hereiam7):

Foarte rau. Nu e cazul sa te indragostesti de arabi. Sansele sa ai o relatie normala cu un arab sunt extraordinar de mici si asta numai daca gasesti unul crescut cu mentalitate occidentala.

| Drimmero a răspuns:

Dovada vie ca femeile sunt usor de manipulat si de fraierit,, ala e destept daca iti arunca promisiuni de genul si tu sa pui botul.

| Hereiam7 explică (pentru Drimmero):

Am stiut tot timpul ca ma minte, dar m-am indragostit fara sa vreau...imi doresc mult sa il simt, daca as face sex cu el mi-ar fi greu sa ma despart, plus ca as fi la fel ca celelalte, iar eu vreau sa fiu speciala pentru el.

| Drimmero a răspuns (pentru Hereiam7):

Cum ziceam, te invarte printre degete si o face bine/

| Emma30555 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce suferi. El e un arab de 21 de ani, oricum ei sunt de la natura mai afemeiati. Asta nu inseamna ca nu te place. Dar ei iubesc cu vorbe nu cu fapte. Probabil te place la fel ca pe celelalte. Tie nu trebuie sa ti pese, tu trebuie sa te gandesti la tine, la ce vrei tu

| Rux04 a răspuns:

Bună. Speră să cedezi si să faceți sex. Te sfătuiesc să nu cedezi si să-i blochezi numărul de telefon. Cu asemenea persoană nu poți avea viitor. Cică te iubește, vrajeala.

| Hereiam7 explică (pentru Rux04):

Da...asa m-am gandit si eu, spune ca ii place mult de mine dar el are nevoie de sex si daca face sex cu altele nu inseamna ca nu ii place de mine. El face de nevoie, apoi le zice pa. Dar cu mine vrea sa vorbeasca pentru ca ma place si a zis ca era o relatie perfecta daca faceam sex, adica ce avea si el nevoie.

| GabiNoS a răspuns:

Aia nu e dragoste, e obsesie. Lasa-l pana nu iti strici viata cu un nespalat(arab).

| Jogo211 a răspuns:

Ar trebuii sa faceti sex

| Hereiam7 explică (pentru Jogo211):

Şi nu mi-ar parea rău apoi cand o sa fiu exact ca celelalte cu care face el sex? Eu am sentimente pentru el...mi-ar fi greu sa ma despart dupa ce o facem.