| LOVEisLOVE a întrebat:

Help va rog! crying ziceti-mi si mie cum as putea sa cresc in inaltimee cryingcryingcryingcryingcrying! Ce as putea sa fac?:-

5 răspunsuri:
| Mélancolie a răspuns:

Pai practica un sport. De exemplu: inotul sau basketball. thinking

| ioana_8814 a răspuns:

Basket.

| StefanStyle94 a răspuns:

Odihna multa, mananca sanatos, in special lapte, branza, iaurturi, lactate in general, fructe.Eu fac baschet si chiar ma dezvolta sportu' asta...ai mai putea sa faci volei, inot, tenis, atletism.winking

| BeautyTeacher a răspuns:

Pai uite niste sfaturi, stiu pentru ca si eu sunt micuta si stiu.
1.inainte de toate trebuie sa iti accepti asa corpul, altele inalte poate nu sunt la fel de frumoase sau alte chestii.
2. Fa mult sport
3.mananca sanatos:fructe legume.
4.Lasa-ti parul lung si prinde-ti-l intr-o coada in varful capului cat mai sus posibil va da impresia ca esti mai inalta. daca vei lasa parul lung pe spate va da impresia ca esti mai scunda.
5.tocurile inalte. te vor face sa pari mai inalta.
cam asta e tot ce stiu si nu uita ca fiecare e fumos in felul sau. funda>big grin

| Ana98 a răspuns:

Uite, eu practic handbal de un an sh cand am inceput aveam o inaltime de 1, 53 sh acum am 1, 61, deci...cresti ceva. Sau incearca basketul, te inalta rau.happy