| Claudiu_3887 a întrebat:

HELP! Vreau o prietena dar nu gasesc! PE BUNE! Nu stiu cum au unii lipici, dar eu nu prea am deloc! Insa ce ma enerveaza cel mai tare este ca ma inteleg foarte bine cu prietenele prietenilor mei si ma sperie faptul ca discuta cu mine mult mai deschis decat o fac ele cu prietenii lor. Unele dintre ele ar fi vrut ceva cu mine (stiti voi), dar nu-mi permit sa stric o prietenie chiar asa usor. Deci care ar fi solutia?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Faci parte din categoria celor sortiti sa ramana "vesnic" prieteni ideali, dar nu "amanti". Cred ca esti lenes, nu-ti pui mintea la lucru.mai bine sa faca altii, decat tu insuti.

| 1micdamare a răspuns:

Am impresia ca au simtit ele ca esti de-al lor...mai fata asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa gasesti alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau dar nu pot gasi mariana cred ca la mine sunt mai mari problemele ca la tine vreau sa dau la divort dar am un copil de 1 an si nu stiu unde sa ma duc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt iar Mariana nu stiu cum sa ma loghez aici dar caca ai vrea sa discutam poti sa ma gasesti pe saitu de adnaclasnichi am 21 ani si sunt din Moldova orasu Chisinau