| Liada a întrebat:

Help, vreau sa slabesk fac exercitii de acum 2 luni (hula hoop -45 minute, si abdomene 8 minute) fiecare zi.incerc sa manink portii mici...am reusit doar minus 5 kg timp de 2 luni. poate este ceva mai eficient. ajutor (am 160 cm, si la moment 59 kg)

2 răspunsuri:
| AuDCul0ri a răspuns:

Ce varsta ai? Este foarte bine 5kg in 2 luni. Este bine ca depui efort.Te sfatuiesc sa nu iei cine stie ce pastile fiindca sunt fakute cu tot felul de subst si s'ar putea sa slabesti chiar prea mult.Te sfatuiesc sa ramai la exercitii si curawinking

| SperanteSpulberate a răspuns:

E foarte bine.
Nu este un mod mai sanatos de a slabi cum faci tu, ma bucur ca ai ambitie asa mai departe, iar la intrebarea ta, fa mai departe tot asta si fa o ora de hula hoop si 10 minute de abdomene, si asa tot mai mult, mai poti si sa fugi si sa faci mai mult sport. Sa aplici un hobby[basket, volley, handball.etc]
Sper ca ti-am fost de ajutor

SperanteSpulberate