| kytty a întrebat:

Help! vreau si eu niste idei pentru cadouri.in curand va fi ziua iubitului meu si nu prea st ce i-as putea cumpara...mersi anticipat tuturor celor care vin cu idei

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cumpara-i cartea pe care si-o doreste cel mai mult. E singurul cadou care nu poate da gres.

| dy a răspuns:

Un... pufulete! Oricare crezi tu ca te reprezinta!

| pisiC a răspuns:

Http://www.tricourisms.ro/tee.php?id=21 asta imi place mie cel mai mult...mai sunt si alte modele...si...:-? altceva? pfff... ce vrei tu...:D:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu asa, sa ghicesti, sa fii original...mai bine petreceti ziua impreuna, mergeti undeva, in afara orasului, doar voi doi.Invita-l undeva.Nu trebuie sa-l chemi la ceva restaurant fitos sau altceva, ai putea simplu organiza un picnic mai special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ceva simbolic care să-i amintească mereu de tine (un ursuleț de pluș).
Pa, pa.