| Spiriiii a întrebat:

Helppsad! Prietenul meu mi-a facut o urma pe gat:-) cum sa fac sa nu observe parintii? m-am gandit la ideea de a ma da cu fond de ten. dar tot se vede.sad

Fundita:*

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

Buna pai punet-i gheata :* sau ia-ti bluze p gat pentru ca orkm acum este frig afara:*

orkm nu te tine mult:*

bafta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce ti-a facut de ti-a lasat o urma pe gat? ca sa stiu ce sfaturi iti pot da :d

| DisforDeea a răspuns:

Poarta esarfeee smug

| Dianka_4924 a răspuns:

Paai, poarta bluzitze cu git shii, data viitoare nu-i mai permite sa faca asta, nu e frumos=\

| Christina a răspuns:

Poarta o esarfa sau ia-ti bluze pe gat big grin

| rucsy_7574 a răspuns:

Trebuia sa pui gheata imediat dar acum cred ca e prea tarziu o sa dispara ea pe zi ce trece se reface locul. Altceva decat esarfa sau bluzita cu gat oricum e frig afara prinde bine. Acum veiz tu cum faci sa nu fie prea evident fularul sau esarfa in fiecare zi incearca sa schimbi. Depinde si daca ai parul lung si unde e muscatura daca o vor vedea le vei explica ca a fost o joaca ca nu a fost frumos din partea lui ca si-a cerut scuze si nu se va mai intampla. Eu as prefera sa le spun adevarul asa mai cu zambetul pe fata la inceput vor avea probabil o parere proasta dar poti sa le explici ca nu a fost cu intentie a fost un moment de joaca si ca ii asiguri ca nu se va mai intampla ca sa amuzi momentul spune`le caaaa daca vor mai vedea o muscatura pe gatul tau il taiem jos laughing)))

pusi :*

| Eee_7625 a răspuns:

Ce frumoss! E ceva tare rau sa-ti lase urme pe gat.:-s Am patit si eu laughingblushing Si eu am gandit la fel. ca daca ma vad ai mei si ma rog. dAr m`am dat cu creion dela cOrectOR. stii? dela care acopera pete, cosuri? e ca un fel de fond de ten da sub forma de baton -ruj- happy Daca nu te dai cu alaa. nu de da cu fond de ten s`ar putea sa ti se inficteze rana.happy Lasa`l asa. puneti un lantisOr ceva, o esarfa. nu stiu! Dar sa nu para prea strident ca o sa se prinda. :*:*
Sper ca ti-am fost de ajutOr!