| gagica a întrebat:

Helpp. Ultima data mi-a venit menstra la timp dar straniu a tinut doar 3 zile de obicei ma tine 6 zile. Iar acum mi-a venit iar menstra doar dupa 20 zile e la fel straniu pentru ca de obicei imi vine intr-un interval de 32-35 zile.Sunt in a 2 zi de mentra dar simt ca nu e la fel ca ininte. E posibil sa fiu insarcinata? p-u ca mereu facem dragoste neprotejat cu iuby, a ejacuat chiar si in mine cind eram pe mentra.Intreb p-u ca am azit de sarcina peste mentra si mi-e frica.RSp serioase va rog.mrs mult.

2 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Se poate sa fi ramas, dar nu garantez ca nu sunt medic!
cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina si sa vezi care e rezultatul, sau mai bine du-te la un medic ginecolog, el sigur iti va spune daca esti sau nu!

| Angel_4471 a răspuns:

Chiar daca esti pe menstra poti sa ramai gravida. Cel mai bine e sa va protejati deoarece exista si lichidul acela preejaculator de la care poti ramane, cel mai bine e sa faci un test de sarcina.