| purpleeyes a întrebat:

HEPL PLEASE--Imi placea de un baiat si imi mai place la fel si el ma placea si acum am auzit de la cel mai bun prieten a lui ca o place pe o fata dar fata aceea nu e genul lui si in ore se uita la mine si imi zambeste ca si inainte CUM SA AFLU DACA MA PLACE
VA ROG AJUTATI-MA URGENT

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa te apropii de el ca prietena si sa incerci sa il faci sa inteleaga ca fata aceea e nepotrivita si daca intr-adevar e asa atunci va vedea si elo ca nu are nimic in comun cu acea fata si ca ar fi o pierdere de timp sa fie cu ea... nu te lua dupa ce spune unul si altul, afla din surse sigure, adica chiar de la el si asa o sa ai siguranta ca ceilalti nu glumesc...

5 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

De unde stii tu ce gen de fata i place lui?

Stalker!

| XxXKevinXxX a răspuns:

Sal.
Fi foarte atenta aici : prietenu-l lui vrea sa va faca rau doar nu te lua ce spune el ca numai minciuni spune, eu am patit la fel cu prietenii mei au mers la o fosta prietena si au mintit ca am alta pe langa ea, si a fost doar minciuni.
Deci prietenu´ lui ar fi in doua sensuri : ori te vrea el pe tine, ori nu vrea sa va vada impreuna ca are ciuda pe el.
Asa ca nu rata si nu pune la inimabig grin

| clauditza_8517 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa te apropii cumva de el si sal intrebi, sau sa afli direct de la el ce te intereseaza.nu te lua dupa asa zisii "prieteni". Eu iti spun din proprie experienta, nu te lua dupa unu si altul, fa ce crezi tu de cuviinta.

| purpleeyes explică:

Am fost cu el si acum nu stiu ce sa mai cred

| sweetgeorgiana_4449 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilema... dar am ajuns la concluzia sa-i spui in fata ca-l placi