| CherryGirl67 a întrebat:

Het TPU!

Am si eu nevoie de un sfatstraight face

Deci, sunt 3 frati A si R, si mie imi place de A, iar acum am aflat ca la R ii place de minestraight face si ca ar vrea sa`mi ceara prietenia.
ce sa fac?straight face
mie imi place de A, nu de Rsigh.

P. S. acum ceva timp am fost cu A.

va rog ajutati`macrying

far bazastraight face

dau funa:X

6 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

laughing)
nu te combini cu R
oaRe
incerci sa te combini cu A
si daca se intampla refuzal pe R
cerei prietenia lu A

| Ruxxy a răspuns:

Sfatul meu este sa faci ceea ce iti spune inima si sa incerci sa vorbesti cu cel de care iti place, sa ii spui ce simti pentru el. Probabil iti e rusine si te simti stingherita dar ar fi bine sa discuti cu el si sa ii spui ca vrei sa fiti impreuna.
Cat despre celalalt, explica-i si lui care e situatia, chiar daca se va supara la inceput, in final totul va fi bine!
Sper ca te-am ajutat.

| CherryGirl67 explică:

Sunt 2 frati*
ma scuzatistraight face

| CherryGirl67 explică:

Si fara* baza; dau funda*

va rog sa scuzati greselile da sunt obositasad

| DolceChrs a răspuns:

Mda, spune-i lui R ca nu poti fi cu el, fiindca iubesti pe cineva.
Si daca iti place de A, incearca sa vorbesti, sa te imprietenesti pana ajungeti buni prieteni si apoi chiar sa fiti impreuna, dar dupa parerea mea lasa sa vina totul de la sine, nu forta lucrurile..Adica..asa am facut de fiecare data. Daca sunteti unulpt celalalt..vine de la sine:p
Am scris cam mult si fara senshee hee Scz:-s♥

Răspuns utilizator avertizat