| UnVis a întrebat:

Het TPU am vazut o intrebare la sectiunea asta despre petting..., ce e asta (pettingul)?

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Jocul de-a excitatia" - aceasta ar putea fi definitia cea mai buna a petting-ului. Atingeri tandre, priviri patimase, alinturi pline de erotism, saruturi suave, dezmierdari fierbinti - activitati sexuale care exclud contactul organelor sexuale, dar care va pot aduce orgasmele mult dorite.

Petting-ul este un joc al mainilor cu trupul partenerului, este sex fara penetrare, dar al naibii de placut! La fel credeau si adolescentii din America anilor '50, care, din lipsa de mijloace de contraceptie, se stimulau prin mangaieri si saruturi pana cand atingeau orgasmul.

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Asa zisul sex fara Penetrare dar se poate ajunge usor si acolo.Cand te ia Pasiunea si iti vezi Iubita cum se excita si cat e de sexi poti sa nu mai respecti ce ai promis initial.e periculos deoarece implica o mare cantitate de Hormoni si te da peste cap.Se lasa cu sex oral si ejaculare in unele cazuri.Eu nu recomand deoarece e dureros sa te uiti la iubita goala si sa nu poti sa o ...Mai bine deloc decat sa te amagesti ca un prost degeaba.Dar e la moda si o practica cei de varste mai micute sau fetele care le e frica sa faca sex.In rest mai nimic. Practic se face tot fara Penetrare Vaginala -retine ca unii ajung la Penetrare anala pentru a Evita Dezverginarea fetei.Se face Preludiu la greu si e ca si cum ai face Dragoste dar fara sa ..Eu spun ca mai Bine iti vezi de ale tale pentru ca la o chestie din asta fie cedezi tu si fortezi oarecum fata, fie cedeaza ea si sare pe tine iar mai tarziu va dati palme. Poti sa incerci sa evzi cum e si apoi mai vb.