| MissHappy a întrebat:

Hey : 1. cum sterg pe cei de la ignor? adica nu sa ii adaug din nou in lista sa nu-i am nici la ignor nici la adress book sa nu mai pot primi mesaje de la ei crying help me crying( 2. se poate umple lista de ignor?

Răspuns Câştigător
| kolyok94 a răspuns:

1.Il bagi inapoi in lista si il stergi, iar daca iti scrie ii dai "ignore user"
2.Nu se umpla lista de ignorwinking

1 răspuns:
| Dolceboy a răspuns:

Pai cel mai bine ii stergi din lista si cand iti mai zice careva ceva le dai ign, odata stersi nu cred ca mai apar in lista de ign