| alyutzzu a întrebat:

Hey! Acum 3 ani m-am indragostit de un baiat care el e genu asa mai smecher si cand am aflat id lui i-am bagat in lista si a inceput sa ma injure ca de unde am id lui dc l-am bagat in lista si asa mai departe. Timp de un an si ceva nu i-am mai facut nimic.Acum ca este la liceu el vad mereu si defiecare data imi zambeste cand se uita la mine si nu stiu da simt ca s-a schimbat va rog spuneti-mi si mie cum sa il bag in seama sau ce sa ii fac sa pot sa fiu cu el dau fundaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Pai... de ce sa-l bagi tot tu in seama? Dn moment ce iti zambeste, ma ai putina rabdare sa faca el primul pas! Ai grija sa nu te inseli! E posibil sa nu se fi schimbat atat de mult! Zambestei si tu! Si se va apropia si el mai mult de tine! happy

5 răspunsuri:
| Jesss a răspuns:

Dupa modul in care s-o comportat cu tine, nici nu m-as mai uita la el, nu te injosi vorbind cu el, nicio fata nu trebuie tratata ca o carpa, daca s-a scapat de prima data sunt slabe sanse sa se schimbe, incearca sa-l uiti, este de departe cel mai bine, succes happy!

| Отilia a răspuns:

`Ştii sunt oare cum de acord cu raspuns lui Gabitza ştii cum se spune "Lupu păru-şi schimbă dar năravul ba " Nu te grăbi totuşi mai ai puţină răbdare să nu te înşelii happy Baftă scumpo :X

| Hiuga0 a răspuns:

Dap cum a spus si Gabitza.Asteapta pana face el primul pas daca nuh face el primul pas nu stiu!

| anonimulfaraiubire a răspuns:

Pai fa u primula pas.intreaba-l daca ai tupau in fata daca nu p messs.vezi ce-ti zice.sa-mi spui daca te-ai combinat ca el(daca vrei asta)

| alyutzzu explică:

Mai dati ideii va roggbig grin