| adictedtoyou a întrebat:

Heyhappy acum ca baiatul de care imi place nu mai are prietena, ma gandeam sa trec la actiune, pana cand nu e prea tarziu.Chiar daca fac vreo gafa oricum stiu ca n-am nimic de pierdut daca incerc, dar partea proasta e ca nu stiut cum sa incep, ce ar trebui sa ii zic pe mess, in afara de clasicele intrebari(eu sunt a 10 si de abia de o saptamana l-am bagat in lista de mess desi il cunosc din cls a9-a e in aceeasi scoala cu mine, clase paralele)el e genu mai popular, si la o prima vedere pare fitos, deci pare cam greu de abordat, l-a mai bagat o fata in lista(nu pentru ca i`ar fi placut de el, doar asa pur si simplu) si a intrebat`o ce vrea, si dupa ce ea i`a zis ca nimic, a zis, ca:"ca atunci, ignore" si mnoh mi`e sa nu fac si cu mine la fel, de aceea va intreb cam ce ar trebui sa ii zic... FUNDA pentru un raspuns cat mai folositorbig grin

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

1 puneti o poza super l avatarrolling on the floor))) asa no sa vrea sa iti dea ig
2 zi buna cf? si vezi ce zke daca ce vrei spui sa vb.happy
3 daca ii place de tine o sa gasesca ce sa vb.

4 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Pai te iei in vb cu el...il intrebi ce face, chestii din astea minore.Trebuie sa iti vina tie o idee pe moment ce sa-l mai intrebi. Poate pe fata respectiva nu a placut-o sau cine stie.Eu zic ca incercarea moarte n-are.

| Robeee a răspuns:

Incearca sa gasesti un subiect comun.
Ati avea unul si acela ar fi scoala... ai putea sa il intrebi ce profi are sau eu stiu thinking dar nu ar trebui sa stai mult pe tema asta ca sa nu il plictisesti laughing
Incearca sa vorbesti cu o fata din clasa lui poate stie ea cate ceva despre pasiunile lui. (adica din ce a observat)
Stiu ca e greu sa te bagi in seama dar... stii e greu inceputul.
Daca risti nu castigibatting eyelashes

| Gabitssaa a răspuns:

Buna. Iti spun din proprie experiata ca genul acestia de baietii cer foarte multa atentie. Asa ca ii poti cere un sfat legat de muzica, scoala, orice dar numai in asa fel incat sa se simta important. Merita sa incerci ca nu se stie niciodata. Multa bafta si poate ne zici si noua ce ai facut. te pup

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu el