| anonim_4396 a întrebat:

Hey all...am 15 ani, sunt intr-o relatie de 10 luni si vreau sa imi incep viata sexuala... e ok?

Răspuns Câştigător
| Pufics a răspuns:

Si eu tot atunci mi-am inceputo si nu s-a intamplat nimic, asta atata timp cat baiatu e langa tine si te accepta asa cum esti. U nu trebuie sa fc ce iti zic altii. Daca te simti pregatita si esti sigura ca rel ta va dura, e ok. Insa nu fc o prostie sa te culci cu el si apoi bye bye iubire. Daca esti sigura de sentimentele lui pentru tine e f bine. Dar sti u. voi acum l varsta asta va schimbati f repede si usor si nu sti ce se poate intampla maine in capusorul vostru. Nu e graba sa fc sex doar pentru ca prietenele tale au facut sau ca pur si simplu te simti in nu`j ce fel ca inca nu tiai inceput viata sexuala. asa nu merita. big grin Daca esti pregatita tu cu tine, e bine:*

9 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Nu ma fata, nu e ok! Ai doar 15 ani! Asteapta si tu pana la 18 macar!

| Andra_3104 a răspuns:

Mie sincer nu mi se pare ok, eu sincer nu mi-as incepe viata sexuala de acum...

| Struuumf a răspuns:

Nu, chiar deloc! mai ai rabdare!:*

| iloveunicorns a răspuns:

La 15 ani. nu prea

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu spun nu, însă vei ţine tu cont de părerea unui umili user de pe TPU?!

| BBe_4834 a răspuns:

Da,de ce nu?! daca u asa vrei

| pitika_1557 a răspuns:

Din punctul meu de vedere.zic ca nu este binehappy. deoarece datorita varstei tale pot aparea schimbari premature atat fizice cat si pshice! De asemenea exista riscul ca prietenul tau.care cu siguranta el a venit cu ideea asta sa te lase dupa "prima data" a ta.10 luni nu este putin,dar nu indeajuns de mult incat sa-ti dai seama de intentiile prietenului tau, sfatul meu este sa astepti si sa-i spui si lui lucrul asta, vezi cum reactioneaza si probabil prin asta iti vei da seama cat de mare este dragostea lui pentru tine si daca este dispus sa astepte cat consideri tuwinking. Mult succes si ai grija de tine;*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Wow
mie nu mi se pare deloc ok
dar nah e viata ta, faci ce vrei

| Anonim_7591 a răspuns:

Nu prea mai asteapta 2 anishori macar...hai ca trec repedewinking