| CocoMexii a întrebat:

Hey all! Imi place de un baiat de ceva vreme, ne vedem in fiecare sambata in club, asa ca eu l-am adaugat ca prieten pe facebook, iar apoi mi-a comentat o poza de-a mea spunand " mah da esti chiar frumi" big grin... iar in club cand se uita la mine are o privire smechera >8- si imi zambeste foarte dragut >:". Noi am facut cunostinta! Voi ce credeti, ma place si el?happy Help me! Poate o sa-l cuneresc maine seara big grin >Multumesc!big grin

4 răspunsuri:
| Ioaaaaa a răspuns:

Posibil. Cel mai bine e sa vorbesti direct cu el. sa-i spui ce simti si poate acel sentiment este reciproc.

| neverletmego a răspuns:

Daca te place o sa faca el primul pas.

| UnBaiatSiAtat a răspuns:

Dupa cum ai spus eu cred ca te place, dar e posibil sa fie un nesimtit care doar isi bate joc. Sunt foarte multi asa deci ai grija! Incearca totusi, nu ai nimic de pierdut. happy

| CocoMexii explică (pentru UnBaiatSiAtat):

Mda. cine stiehee hee poate o sa ma conving de acest lucru in curand happy mrs de sfat!:*