| source a întrebat:

Hey allz... o intrebare pentru fete, cum ati reactiona daca un baiat va saruta brusc, ati zice stop, va lasatzi purtate de val etc?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Sunt unele fete care nici daca ar placea baiatul respectiv, s-ar lasaa purtate de val; sunt unele care chiar daca le place de acel baiat, ii trag o palma.depinde de fiecare fatawinking. eu, daca imi place de acel baiat ff mult, cred ca m-as lasa purtata de val, dar dupa cateva sec, ma opresc si ii cer o explicatiehappy. daca nu-mi place deloc de acel baiat, normal ca nu as reactiona deloc bine
big grin

7 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Depinde de baiat. Daca imi place ma las purtata de val, daca nu imi plac, daca il consider doar un amic, daca nici macar nu il cunosc, ii trag o palma sau ii zic doua si ma departez de el.

| Mariinaa a răspuns:

Hey! Depinde de sentimentele avute pentru baiatul respectiv, daca ar fi un baiat cu care nu te intelegi bine se va trezi cu o palma, dar daca ar fi baiatul la care tin si a carui sarut il doresc se va trezi cu un pupic inapoi sau cine stie depinde si de fata!
Sper ca te-am ajutat!
Bye-Bye!happy

| Stella a răspuns:

Depinde...big grin

| Razvan a răspuns:

Nu prea imi plac surprizele.De niciun felstraight face
In cel mai bun caz, l-as plezni.In cel mai rau caz, l-as injura+l-as plezni

| gya_8439 a răspuns:

Hey phey depinde de ex acum o saptamana a venit un baiat la mine(coleg cu mine) sih ma sarutat...sih dah m-am lasat purtata de val...pentru cah e dragut baiatul dar daca era unu care nu imi placea ii ziceam sa termine sih pctbig grin

| Anonnnnn a răspuns:

Depindeeeee

| source explică:

Cine a rasp cu depinde? ce depinde?