| Manfred a întrebat:

Hey.Am facut sex oral neprotejat cu 2 tipe si mi-a aparut o umflatura pe „ata".Mi s-a zis ca cel mai probabil e un tip de vegetatie sexuala,dar azi am ejaculat si sange, umflatura s-a marit si a sangerat si mi-au aparut sub „cap"niste bubite mici albe.ce poate fi? va rog nu radeti

7 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Ginecologul cu siguranta o sa te ajute mai mult. Probabil ai luat ceva ciuperca asa ca fa bine si vezi de un tratament pentru ca dispar destul de greu. La sex oral, igiena e pe primul loc.

| Manfred explică (pentru emchristina):

Ok.urologul,rolling on the floorsunt tip totusirolling on the floorsi asta sa explice si bubitele mici de sub cap si sangerarea?

| emchristina a răspuns (pentru Manfred):

Urolog sa fie laughing. Pai daca ti-au aparut dupa ce ai facut sex oral cu cele doua tipe, cine stie pe unde au umblat ele. Oricum du-te la doctor si vezi, pentru ca nu e normal ce ai patit. Femeie sigur nu esti sa ai menstruatie. laughing

| Manfred explică (pentru emchristina):

Dar au aparut la mult timp.umflatura o am de aproape un an dar azi a si sangerat si au aparut alea.iar tipele stiu sigur ca "umbla" mult

| emchristina a răspuns (pentru Manfred):

Daca ai umflatura de mult timp trebuia sa vezi mai repede despre ce ii vorba. Din cate stiu pentru umflaturi de genu exista anumite creme. Cat despre bubitele alea nu stiu ce sa zic, doctorul o sa stie mai bine.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, ai o INFECŢIE genitală/BTS.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Vezi ce inseamna sa faci sex neprotejat? In cazul tau, sexul neprotejat, a dus la acumularea unei boli sexuale care greu se va vindeca.