| Loore_8676 a întrebat:

Hey, am fost acum un an si jumatate cu un baiat. dupa care n-am mai prea tinut legatura, vorbeam f rar si putin.De vreo 3 luni, de cand ne-am vazut prin oras, am inceput sa vorbim foarte mult, adica vorbim toata ziuachatterbox. deocamdata el e plecat in alt oras, dar de la anul' vine aici:d, si.in mesaje isi tot face planuri, spune ca de-abia asteapta sa se intoarca sa putem fi impreuna.chatterbox, si ma tot gandesc, oare el vrea ceva serios...sau face misto?thinking

1 răspuns:
| Visecolorate a răspuns:

E posibil sa vrea ceva serios, de ce nu? Asta depinde si de relatia pe care ati avut'o. de cat ati fost impreuna, de sentimente. Asteapta sa vezi cum vor mai decurge lucrurile. Acum puteti continua sa fiti prieteni buni. In timp iti vei da seama daca se joaca sau chiar ar vrea ceva serios. Pentru ca daca vrea ceva serios insista, ii pasa si face tot posibilul sa iti fie alaturi.