| kkkmakafull a întrebat:

Hey! am in clasa un baiat destul de dragut si azi cand m-am dus sa duc cv la gunoi el a venit in spatele meu si tot facea "bzzz"bzz"laughingsi statea cu mana intinsa dupa mine, si acum 1 saptamana la ora de franca, cand eu veneam la tabla, el fusese inaintea mea la tabla el in loc sa mearga la loc statea sise uita la mine cand eu stateam langa banca mea ridicata in picioare si ii ziceam la profesoara cuvantul corect, a asteptat sa merg la tabla ca sa mearga el la loc ce inseamna? si cand eram de serviciu acum 2 zile stateam pe scarile scolii si face la mine"hey seniorita"laughingce inseamna asta? FUNDAA! si vot

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Probabil ca te place, si nu stie cum sa-ti vorbeasca, si o face prin gesturi.Presupun ca este atras de tinetongue Adica stim si noi melodia `hey seniorita`laughing

| RawrLexa a răspuns:

Nu prea inseamna nimic.straight face
Nu-ti fa iluzii.straight face
In momentul de fata, toti baietii se poarta asa, mai ales la mine in liceu, incearca s anul-l bagi in seama si daca chiar te-ar place, s-ar tine de tine.

| gicuu1997 a răspuns:

E clar, te place, ia-ti tu curajul si vb mai amult cu el, gasiti teme comune, vb mai mult pe mess, ca e mai usor decit in real, etc, da e sigur ca te place, funda?

| IMC90 a răspuns:

Insamna ca ar trebui sa cauti un baiat mai serioswinking nu stiu cat de dragut e, dar pierde mult pe partea ailalta...

| Betivu a răspuns:

Inseamna ca vrea sa isi petreaca tot restul vietii alaturi de tine, spune "DA" nu mai sta pe ganduri.