| anastasiaq a întrebat:

Hey... Am intretinut relatii sexuale la varsta de 18 ani... De atunci prietenul meu insista sa repetam aceste relatii eu nu mai vreau... Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Iti recomand sa faci ce iti dicteaza inima.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a aburit ca va veti juca de-a doctorul si pacienta si iti masoara doar temperatura? De ce te-ai suparat? se pare ca lui i-a placut.Sa stii ca pofta vine mancand iar in cazul sexului repetand.

| Emilian65 a răspuns:

Faci ce vrei, cu viata ta.

| LoveSleep a răspuns:

Nu le mai repeți...zic și eu.

| h3r a răspuns:

Te-ai grăbit!
Odată ce ai făcut-o, e normal ca el să mai vrea, să mai ceară...iar tu trebuia să fii conștientă de asta.
Regreți că ai făcut-o? O să fie cam greu să înțeleagă asta, dar va trebui să-i explici, spune-i că te-ai pripit puțin și ai nevoie de puțin timp.
Nu promit să reacționeze pe placul tău, va trebui să aibă mare răbdare, iar tu la fel cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu ii spui exact motivele care sunt si sa te inteleaga.
Daca nu te va înțelege înseamnă ca nu te merita.
Il lași, se va întoarce tot el la tine...sau următorul! Viata o ai înainte...cu siguranță vei întâlni multi baieti.
Ii explici frumos si il rogi frumos sa mai aștepte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai vrei? Sa stii ca nu din prima e placut... poate de la a5a-a6a partida etc.

| e1xtz a răspuns:

Pai si ce te asteptai.a e ca vaccinul de la nastere, il faci o data in viata?!
daca nu mai vrei(probabil ai motivele tale), il lasi, si cand mai cresti si crezi ca esti pregatita te apuci cu alt baiat.happy

| Vanqu1sh a răspuns:

Nu ti-a placut? Nu o mai fa. laughing